Aktualności

Wiosenna edycja akcji „Granatowo-bordowa krew” dobiegła końca. Od lutego do maja oddawaliście składniki krwi w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, a w nagrodę otrzymywaliście od nas bilety na mecze Pogoni.

Dziś ogłaszamy finalne wyniki akcji i nagradzamy ponownie. Tym razem najhojniejszych dawców w kategorii mężczyzn i kobiet.

W edycji wiosna 2017 kibice Dumy Pomorza biorący udział w akcji oddali łącznie 103,25 litrów krwi i jej składników. Najhojniejsza dawczyni przelała 0,6 l, a dawca 2,35 l. Panowie co roku stanowią spory procent uczestników „Granatowo-bordowej krwi” i nie inaczej było obecnie. 180 fanów oddało łącznie 96,4 litrów tego cennego daru, a 15 fanek 6,9 l.

Oto zwycięzcy!
Mężczyźni: Wojciech Sikora, Marcin Kuchta, Paweł Niewiadomski
Kobiety: Edyta Damas, Barbara Długosz, Weronika Paris

Gratulujemy! W nagrodę zapraszamy po odbiór nagród, a więc upominków od RCKiK oraz karnetu na JESIEŃ 2017. Odbiór możliwy jest w siedzibie klubu przy ul. Karłowicza 28 od poniedziałku do piątku w g. 8.-15.45.

Już wkrótce ruszymy z kolejną edycją. Zachęcamy do czynnego udziału, pomocy, a co za tym idzie odbierania darmowych biletów na spotkania Pogoni Szczecin.

Pozdrawiam

Jakub Bohun

Biuro Prasowe Pogoń Szczecin S.A.

_______________________________________

Pogoń Szczecin S.A.

ul. Karłowicza 28; 71-102 Szczecin; Poland

Mobile: +48 693 699 901


Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij